Адрес:
м. Самбір вул. Валова 11
Телефон / Viber:
Графік работи:
пон - птн: 9.00 до 17.00
суб.: 9.00 до 13.00
нед: вихідний

Заказать замер Бесплатно

Отправить заявку
Товари в корзині
Показать/скрыть фильтры
Сортировать по:
  • Цена от
  • догрн.
Вид каталога:
 

WDS

WDS

Профільні системи WDS

Профільні системи WDS мають широкий асортиментний ряд і доступні як в преміум, так і середньому та економ сегментах.

WDS 8S

WDS 8S
WDS 8S – 6-камерна профільна система з трьома контурами ущільнення та бездоганним дизайном – одна із найбільш енергоефективних віконних систем. Вона ідеально підходить для скління котеджів, будівель з підвищеними вимогами до теплозбереження, а також приватних будинків, що збудовані за системою passive house. WDS 8S дозволяє значно зекономити ресурси на опалення та кондиціонування оселі.

WDS 8S Classic

WDS 8S Classic
WDS 8S Classic – 6-камерна профільна система з трьома контурами ущільнення та бездоганним дизайном – одна із найбільш енергоефективних віконних систем. Вона ідеально підходить для скління котеджів, будівель з підвищеними вимогами до теплозбереження, а також приватних будинків, що збудовані за системою passive house. Вікно комплектується стулкою класичної форми.

WDS 7S

WDS 7S
Високі показники енергоефективності, підвищені ізоляційні властивості, довговічність і надійність – це головні характеристики вікон із профільної системи WDS 7S. Завдяки можливості використання склопакета товщиною 40 мм, вікна з цієї системи володіють відмінною звукоізоляцією, що дозволяє зберегти комфорт і затишок в оселі.

WDS 7S Class A - НОВИНКА

WDS 7S Class A - НОВИНКА
Віконна система з товщиною стінки класу А. Високі показники енергоефективності, підвищені ізоляційні властивості, довговічність і надійність – це головні характеристики вікон із профільної системи WDS 7S Class A. Завдяки можливості використання склопакета товщиною 40 мм, вікна з цієї системи володіють відмінною звукоізоляцією, що дозволяє зберегти комфорт і затишок в оселі.

WDS 6S – НОВИНКА

WDS 6S – НОВИНКА
WDS 6S – шестикамерна профільна система – оптимальний вибір для типового та об’єктного будівництва. Вона дозволяє отримати всі переваги вікон із ПВХ профілю, при цьому забезпечуючи оптимізацію бюджету забудови. Вікна з WDS 6S можна встановлювати в офісах, будинках і квартирах.

WDS 5S - НОВИНКА

WDS 5S - НОВИНКА
WDS 5S – п’ятикамерна профільна система, оптимальний вибір для споживачів, які приділяють особливу увагу якості вікна та оптимізації сімейного бюджету. Гарна тепло- і шумоізоляція, надійний захист від вітру й протягів, класичний дизайн і простота в експлуатації. Вікна WDS 5S підходять для установки в будь-якому приміщенні, при цьому підкреслюючи стиль та інтер’єр кімнати.

WDS Двері 70

WDS Двері 70
Двері з монтажною шириною 70 мм чудово ізолюють приміщення від шуму, мають високі енергозберігаючі характеристики і придатні для встановлення в заміських будинках як вхідна група, а також в якості міжкімнатних дверей. Доступні дверні стулки зовнішнього та внутрішнього відкривання, використовуються для похило-зсувних конструкцій. В одному із популярних кольорів ламінації WDS Color двері стануть родзинкою будь-якого приміщення, незалежно від його призначення.

WDS Двері 60

WDS Двері 60
В дверній групі з монтажною шириною 60 мм представлено 4 стулки. Можливості відкривання: зовнішнє, внутрішнє та похило-зсувні конструкції. Підходять для вхідних і міжкімнатних дверей. Комплектуються міцним П-образним або замкнутим армуванням. Доступні в 37 кольорах ламінації WDS Color.