Адрес:
м. Самбір вул. Валова 11
Телефон / Viber:
Графік работи:
пон - птн: 9.00 до 17.00
суб.: 9.00 до 13.00
нед: вихідний

Заказать замер Бесплатно

Отправить заявку
Товари в корзині
Показать/скрыть фильтры
Сортировать по:
  • Цена от
  • догрн.
Вид каталога:
 

Дерев'яні вікна

Дерев'яні вікна

Дерев'яні вікна
Дерев'яні вікна створюють неймовірну атмосферу у Вашій квартирі чи будинку і є екологічним та красивим варіантом оформлення віконного прорізу.  Для їх виготовлення найчастіше використовується сосна, дуб, меранті, модрина, ясень, евкаліпт та вільха. Дані породи деревини проходять спеціальну обробку, що створює захист від вологи, жучків та впливу сонячних променів.

Дерев’яні віконні конструкції укомплектовуються надійною фурнітурою, що забезпечує комфортним та довговічним користуванням ними. А також для них використовується якісні склопакети. Вони володіють відмінними показниками збереження тепла в приміщенні, не дозволяють вікну запотівати - а отже дозволяють економити на опаленні взимку.

Вікна відіграють важливу роль в інтер’єрі приміщення та екстер’єрі будинку, привносячи тепло, витонченість та гармонію. Для того щоб максимально задовольнити Ваші побажання дерев’яним вікнам можна надати забарвлення, яке буде відтворювати породи деревини, підкреслюючи його текстуру.

        

Переваги дерев’яних вікон

Дерев'яні вікна є популярним варіантом як для квартир так і для приватних будинків. Адже дерево вважається одним із кращих, екологічних матеріалів для виготовлення конструкцій. Новітні технології обробки дозволяють зберегти кращі властивості деревини та усунути їх недоліки.       

Екологічність

Дерево – це екологічний, натуральний матеріал. Перед використанням його  для виготовлення вікна він обробляється спеціальними розчинами, які запобігають старінню і погіршенню дерева як в середині, так і зовні.

Комфортність

Про дерев’яні вікна можна говорити, що вони «дихають». А це завдяки тому, що деревина постійно проводить обмін вологи та повітря, забезпечуючи киснем приміщення, навіть при зачинених вікнах.   

Придатність до ремонту

Ще однією перевагою дерев’яних вікон є можливість їх ремонтувати звичайними інструментами, а також чистити та оновлювати. А також для них можна завжди поміняти фурнітуру чи комплектуючі. До речі, шурупи в деревині ніколи не почнуть розбовтатися!     

Тепло- і звукоізоляція

Сучасні технології, які використовуються для виготовлення вікна забезпечують його відмінними технічними характеристиками. Ці показники на 90% залежать від використовуваного склопакету та ущільнювача. Для дерев’яних конструкцій використовується одно та двохкамерні склопакети – для максимальної тепло- та звукоізоляції.    

Як замовити дерев’яні вікна?

Компанія "Пріма-Пласт" пропонує своїм клієнтам дерев’яні вікна європейського та вітчизняного виробництва. Всі конструкції укомплектовуються надійною фурнітурою та якісними, «теплими» склопакетами. Для віконних рам є можливість обрати ламінацію (забарвлення), яке найбільше буде Вам до вподоби та гармоніюватиме з інтер'єром приміщення та екстер'єром будівлі. Ви можете зв’язатися з нашими представниками, щоб прорахувати ціну конструкції, дізнатися більше інформації та викликати замірника.