Адрес:
м. Самбір вул. Валова 11
Телефон / Viber:
Графік работи:
пон - птн: 9.00 до 17.00
суб.: 9.00 до 13.00
нед: вихідний

Заказать замер Бесплатно

Отправить заявку
Товари в корзині
Показать/скрыть фильтры
Сортировать по:
 • Цена от
 • догрн.
Вид каталога:
 

Конструкції з гартованого скла

Конструкції з гартованого скла

У нас представлені кращі системи зі гартованого скла:
- душові системи;

- безрамні огорожі;

- безрамне засклення терас, балконів, альтанок ;

- інтер'єрні рішення;

- розсувні двері;

- автоматичні двері.

 

 • Що таке гартоване скло  Гартоване скло – звичайне листове скло, що отримується шляхом нагріванням до температури гарту (650-680 ° C) з наступним швидким рівномірним охолодженням холодним повітрям з обох сторін. В результаті такої обробки в поверхневих шарах скла утворюються залишкові механічні напруги стиснення, що забезпечують його підвищену механічну міцність, термостійкість і безпеку при руйнуванні.
     Розбиваючись, таке скло руйнується на безліч дрібних осколків з тупими гранями, які не здатні заподіяти серйозні травми. Подібний ефект є доказом високої ударної в’язкості цього скла. Рівномірно розподіляється енергія ударів протягом порівняно тривалого часу утворює дуже дрібні мікротріщини в склі і дозволяє отримати дрібні осколки. Таким чином, загартоване скло володіє трьома основними корисними властивостями, кожне з яких має своє призначення в промисловості.

  Безпека і механічна міцність загартованого скла використовується в будівництві, посуді, вітринах магазинів, для влаштування загороджень на хокейних майданчиках, меблевої, автомобільної та залізничної промисловості. Така властивість, як термостійкість, дозволяє склити будівлі без ризику термошоку, особливо для тонованих в масі скла.

  Загартоване скло не підлягає різанню, свердлінню і інший механічній обробці.