Адрес:
м. Самбір вул. Валова 11
Телефон / Viber:
Графік работи:
пон - птн: 9.00 до 17.00
суб.: 9.00 до 13.00
нед: вихідний

Заказать замер Бесплатно

Отправить заявку
Товари в корзині
Показать/скрыть фильтры
Сортировать по:
  • Цена от
  • догрн.
Вид каталога:
 

Гаражні ворота

Гаражні ворота

Вибирайте правильно ворота

Будинок починається з дверей, а кожен гараж або двір - з огорожі. І від її вибору залежить дуже багато: і комфорт, і зручність експлуатації, і навіть правильність організації простору біля будинку або підприємства. Щоб вдало купити найкращі для вашої ситуації ворота, потрібно добре розрахувати параметри, продумати всі практичні нюанси і відкрити в собі справжнього дизайнера. Тоді ви отримаєте надійну конструкцію з довгим терміном служби, яка буде відкриватися-закриватися без зайвих проблем і труднощів. Домогтися такого результату можна, дотримуючись кількох порад:

- Вибираючи між красивими і міцними воротами в каталогах виробників, шукайте золоту середину. Щоб не відмовитися від якості в гонитві за ексклюзивним декором.

- Вага і розміри стулок повинні бути точно враховані при виборі приводу для автоматизації процесу відмикання-замикання. В іншому випадку автоматика просто не впорається із покладеним на неї завданням.

- Якщо ви віддаєте перевагу ручній конструкції, врахуйте, що пересувати вам її доведеться самостійно, тому тут питання ваги також дуже актуальне

Зрештою, не думайте, що низька ціна на ворота - це удача. Уважно проаналізуйте всі характеристики і робіть вибір розумно.

Різноманітність воріт

Ринок огорож пропонує дуже багато різних конструкцій. Для територій великих і скромних, для гаражів подвійних і маленьких. Якщо ви бажаєте отримати дійсно ефективний результат, краще знати відмінності між різними пропозиціями.

Наприклад, по призначенню розрізняють в'їзні та гаражні конструкції. Другий варіант пропонує різноманітні екземпляри - від міцних сталевих суцільних полотен до форматів роллетного типу. Всього розрізняють підйомно-поворотні, секційні, ролетні, панорамні і розпашні моделі.

В'їзні ворота, продаж яких з кожним роком стає все більш прибутковою справою, теж бувають різні: розпашні і відкатні. Не купуйте розпаний (орний) тип для ділянки під нахилом або для маленької території. У той же час не піддавайтеся загальним стереотипам про те, що відкатний тип - виключно промисловий варіант. На приватних територіях він теж себе виправдовує за певних обставин.

Нарешті, розрізняють конструкції і за способом відкриття. Ви можете вибрати автоматизовану конструкцію або ручну. При цьому огорожа з приводом може мати два способи управління: стаціонарну кнопку або пульт.

Важливі нюанси при виборі воріт

Купити ворота потрібної якості і формату - не проблема. Існує багато компаній, які офіційно надають оригінальну продукцію і вітчизняних, і зарубіжних компаній. Щоб не помилитися у виборі - краще перед покупкою проконсультуватися з менеджерами обраної торгової точки. Професіонали повинні вміти відповісти на ваші запитання і допомогти практичними порадами і підказками. Такого рівня сервіс ви знайдете в нашому Інтернет магазині воріт. Наші консультанти добре знають асортимент і відмінно володіють інформацією про кожну позицію. Тому ви зможете уточнити навіть найдрібніші нюанси. Окремої уваги також заслуговує питання вартості воріт. Розпашний ручний тип буде найдоступнішим. Тоді як відкатні в'їзні конструкції і секційні гаражні з використанням приводу - найдорожчими, але і максимально зручними. Не вибирайте по ціннику. Вибирайте з практичних міркувань і з баченням перспективи. Щоб навіть через кілька років ваша огорожа вас не розчарувала.