Адрес:
м. Самбір вул. Валова 11
Телефон / Viber:
Графік работи:
пон - птн: 9.00 до 17.00
суб.: 9.00 до 13.00
нед: вихідний

Заказать замер Бесплатно

Отправить заявку
Товари в корзині
Показать/скрыть фильтры
Сортировать по:
 • Цена от
 • догрн.
Вид каталога:
 

НОВЫЙ МИР

НОВЫЙ МИР

Торгово-виробнича компанія «Новий світ».

 

Компанія «Новий світ» заснована в 1988 р і знаходиться в місті Нова Каховка, Херсонської області. За 29 років існування компанія стала сучасним багатопрофільним підприємством з потужним виробничим потенціалом. На сьогоднішній день компанія виробляє і реалізує свою продукцію в Україні, Казахстані, Азербайджані, Молдові, Росії, США, Данії. Основною продукцією ТПК Новий світ є вхідні металеві двері з різними видами облицювань.

Двері Новий світ є протиударними вхідними дверима з підвищеними характеристиками міцності і являють собою зварену конструкцію з сталевих профілів і зовнішнього сталевого листа металу товщиною 2 мм. (3 мм.) З великим вибором оздоблювальних панелей.

При комплектації дверний фурнітурою використовуються замки і циліндрові механізми відомих світових виробників, таких як «CR», «Mottura», «Cisa», «Kale», «Tokoz», «Abloy», «DOM», «Titan», «DiSec» , «EVVA» і ін.

Замки, встановлені в вхідні двері Новий світ, захищені від висвердлювання твердосплавними марганцовистое пластинами (крім серії з комплектацією замками Кале).

З петлевий боку дверного полотна встановлені 4 сталевих антизріза, що не дозволяють зняти (віджати) дверне полотно в разі зрізу петель.

В конструкції дверей Новосел використовується два контури ущільнювача по периметру дверного полотна, а порожнину полотна і дверної коробки заповнені теплоізоляційним матеріалом (Ізовер, Роквул), що забезпечує хорошу теплову і звукову ізоляцію.

За своїми характеристиками вхідні двері Новий світ відносяться до другої категорії міцності щодо опору злому.

Увага! З огляду на актуальність питання щодо посилення безпеки Вашої квартири (будинку, офісу) і збільшився попит наших замовників на комплектацію дверей замками і механізмами з підвищеним захистом від різних методів розкриття, ми пропонуємо в комплектацію серії вхідних дверей Новосел компанії Новий світ замки і циліндрові механізми протистоять як « вандальним », так і« інтелектуальним »методам розтину -« CR Dual MRX »,« CR MRX 7051 »,« CR MRX 7001 »,« CR 7051 PE BL »,« Tokoz Pro 300 »,« DOM Diamant »,« Abloy Protec 2 »і ін.

Клас вогнестійкості дверей Новий світ - EI 60 (хвилин).
Двері Новий світ виготовлені і сертифіковані згідно ДСТУ Б В.2.6.-11: 2011.

Двері серії «Новосел» виготовляються в двох монтажних розмірах:

 • розмір «М» - 2040х880х115мм, рекомендований будівельний отвір - 2070х910мм. (+/- 10мм);
 • розмір «С» - 2070х970х125мм, рекомендований будівельний отвір - 2100х1000мм. (+/- 10мм).

Можливе виготовлення дверей серії Новосел під індивідуальний розмір отвору замовника.

Ознайомитися з продукцією компанії Новий світ, розглянути конструкцію дверного блоку на зразку під оргстеклом, отримати необхідну інформацію і купити двері Новий світ Ви зможете в нашому магазині.

Конструкція вхідних дверей Новый мир

 

Конструкция металлической двери Дверна коробка утеплена матеріалом Изовер або Роквул.
Полотно - лицьовій лист металу 2 мм. (3 мм.), Три вертикальних ребра жорсткості і горизонтальні з «п» образного профілю 2 мм. (3 мм.).
Розподільник (Девіатори) - 2 шт.
Корпус замка з Бронепластини (марганцовистого сталь).
Протівовзломниє антизрізи - 4 шт.
Два контури евроуплотнітеля.
Сталеві петлі на опорному сталевому кулі - 2/3 шт.
Відштампований логотип Новий світ.
Назва компанії Новий світ на торці полотна.
Контейнер штиря-антизріза з логотипом Компанії.
Логотип компанії Новий світ на склопакеті.
Пластикова заглушка монтажного отвору.
Врізне броненакладка на циліндровий механізм.

 

Внутрішня частина вхідних дверей Новий світ зняттям панелі для розгляду конструкції.

Внутренняя часть входной двери Новый мир

Колірна гамма:
більше 70 зразків плівки ПВХ, більше 20 зразків плівки Віноріт, більше 20 тонувань по деревині, фарбування виробів по каталогу RAL.

Схема запирания (базовая).

 

Схема запирания (базовая)
 1. Верхний распределитель.
 2. Замок.
 3. Нижний распределитель.
 4. Штыри антисрезы.

Про компанію

        

 

Компанія «Новий світ» заснована в 1988 р. і розташовується в мальовничому місті Нова Каховка. За 28 років компанія стала сучасним багатопрофільним підприємством з потужним виробничим потенціалом. Сьогодні компанія виробляє і реалізує в Україні, Казахстані, Азербайджані, Молдові, Росії, США, Данії вхідні металеві двері з різними видами облицювань, міжкімнатні дерев'яні дверікорпусні меблізбройові сейфи, різні види промислового устаткування.

1      

До складу підприємства входять виробництва: інструментальне, штампувальне, зварювальне, ковальське, малярське, столярне, складальне, і ділянки - пластмас, художнього різьблення, полімерних покриттів і ін.

  4     5     

Висококваліфікований кадровий склад і унікальні виробничі можливості компанії дозволяють пропонувати замовнику не тільки стандартну продукцію, а насамперед виготовляти її за індивідуальними замовленнями з застосуванням ручного різьблення, художнього кування, елементів зі скла, кольорових металів, нержавіючої сталі.

 

Відмінні характеристики, стабільна якість, застосування механізмів замикання і фурнітури Cisa, Mottura, Mul-T-Lock, ISEO, CALE, Mariani, лакофарбових матеріалів Akzo Nobel, Remmers, Dufa, широке різноманіття варіантів і конкурентна ціна дозволили продукції компанії «Новий світ» забезпечити найкраще поєднання ціна / якість і зайняти лідируючі позиції не тільки серед українських виробників, але і в багатьох випадках витіснити аналогічну імпортну продукцію. На підприємстві діє випробувальна лабораторія в якій проводиться тестування продукції, що випускається. Всі двері компанії "Новий світ" відповідають національним стандартам - УкрСЕПРО, а також стандартам якості ЄС - РЄ Conformité Européenne, що підтверджено відповідними сертифікатами.

                

Сьогодні вироби торгової марки «Новий світ» можна зустріти в салонах більше 80-ти регіональних представництв, на великих спеціалізованих і будівельних виставках, в будівельних фірмах, в спеціалізованих салонах будматеріалів, в мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр К» і просто в тисячах квартир, котеджів , офісів, громадських, розважальних, релігійних та адміністративних будівель і установ.
 

Конструкція

Входные металлические двери компании «Новый мир» предназначены для защиты от взломов и несанкционированных вторжений.Требования к их конструкции определены в ДСТУ Б.В.2.6-11:2011.  Изготовленные в соответствии с этим нормативным документом входные двери компании «Новый мир» относятся к 2 разряду прочности по сопротивлению взлому и представляют собой конструкцию, состоящую из коробки и полотна.

 • Дверная коробка

  Cварная конструкция из цельногнутых стальных профилей с толщиной стенки 2мм.

 • Полотно
 • Утеплитель
 • Внутренняя облицовка
 • Стальной лист наружной обшивки
 • Ребро жёсткости
 • Место крепления облицовки
 • Распределитель — дополнительный механизм запирания
 • Тяга распределителя
 • Название компании «Новый Мир» на торце полотна
 • Наружная облицовка
 • Стальной лист внутренней обшивки
 • Задвижка
 • Декоративная решётка
 • Стеклопакет
 • Марганцовистая пластина

  Назначение: защита корпуса замка от высверливания стойки сувальдного механизма.

 • Замок

  Мы используем тяжелые многоригельные замки известных итальянских производителей «Mottura», «Cisa», «ISEO».

 • Броненакладка (выполнена с наружной стороны)

  Примерно в 40-50% случаев взломов замков входных дверей, осуществляются методом механического повреждения двери и цилиндрового механизма замка.

 • Двухконтурное уплотнение

  Дверь с двухконтурным уплотнением обладает меньшей теплопроводностью, а значит лучше сохранит тепло вашего дома в долгие зимние вечера.

 • Контейнер противовзломного штыря с логотипом компании

  Дополнительная защита от подделок.

 • Отштампованный логотип компании
 • Навес

  Коробка и полотно соединены в единую конструкцию мощными стальными навесами на шариковых опорах.

 • Навес

  Коробка и полотно соединены в единую конструкцию мощными стальными навесами на шариковых опорах.

 • Штырь противовзломный

  Со стороны навесов на полотне установлены стальные противовзломные штыри, блокирующие дверь от взлома в случае срезания навесов. 

 

Комплект фурн. №3

 

ГДШ 200

 

 

Ручка GiBi

"MOTTURA"-5479

"MUL-T-LOCK"

Два ключі (верхній та нижній), нижній - циліндр 7х7 (можно замінити при необхідності), при закритті нижнього замка ручка блокується і не нажимається, при закритті тільки верхнього замка виєзжає 4 ригеля і ручка не блокується. В комплект входить по 5 ключей до кожного замка. Ручка латунь полірована (облазить тільки років через 10 і то колір ручки не змінюється так як сплав латуні теж жовтий). Глазок - Білорусія. Петлі на шарику.
Комплект фурн. №5

 

Іспанія

 

 

Ручка Elite

 

"MOTTURA"-5480

"MUL-T-LOCK"

Комплект фурн. №5 хром  

Іспанія

 

 

Ручка Elite

 

"MOTTURA"-5480

"MUL-T-LOCK"

Різниця від 3 тільки в ручці і змінюється глазок. Тобто змінюється ручка МВС Італія на МВС Еліт і глазок з Білорусії на Італію (Merillo).
Комплект фурн. №6  

Іспанія

 

 

Ручка Elite

 

"CISA"

"MUL-T-LOCK"

Комплект фурн. №6 хром  

Іспанія

 

Ручка Elite

 

"CISA"

"MUL-T-LOCK"

В цій комплектації на різницю від попередніх циліндр з запираючим ригелем знаходиться над ручкою і при виїзді ригалей ручка не блокується. Привілегією цієї комплектації є кодовий замок з мастер ключем.

 

Полотно: товщина 125 мм (з ПМЛ плитами, якими облицьований полотно).

Товщина сталі 2,0 мм, для конструкції використовується профільна труба.

Наповнення мінвата. Присутні як внутрішній так і зовнішній лист сталі (по 2 мм).

Ребра жорсткості - 3 П-подібних. Присутні також 4 штиря антизрізи, для захисту дверей у разі якщо розкриють дверні петлі.

Шумоізоляція висока, оскільки забезпечується двоконтурне ущільнення (своїми словами: полотно притискається до дверної коробки таким чином, що між контурами ущільнення утворюється вакуумна камера, яка не пропускає шум. З приводу скільки децибел шумоізоляція сказати складно, однак якщо покласти граючий мобільний за двері, і закрити її мелодію мобільного Ви не почуєте)

 

 

Дверна коробка: Товщина 90мм, виконана з профільної труби, сталь - 2 мм.

Покриття: полімерний порошок. У місцях входу ригелів додатково укріплена другим листом сталі утворюючи своєрідний пенал.

Фурнітура: для дверей використовуються механізми CISA і MOTTURA, все залежить від типу комплектації.

     

 

 

Новый Мир Новосел 3.3 Новосел 7.5 Новосел 7.6
Рама Цільногнута із замкнутим контуромз четвертью Цільногнута із замкнутим контуромз четвертью Цільногнута із замкнутим контуромз четвертью
Монтажна глибина рами мм 125мм 125мм 125мм
Лист металу рами мм 2мм 2мм 2мм
Утеплення рами мін.вата мін.вата мін.вата
Утеплення полотна мін.вата мін.вата мін.вата
Каркас полотна Цільногнутий профиль Цільногнутий профиль Цільногнутий профиль
Лист металу полотна 2мм 2мм 2мм
Товщина полотна мм 86мм 86мм 86мм
Завіси Кулькові Кулькові Кулькові
Покриття металевих частин Порошкове Порошкове Порошкове
Монтажні отвори на сторону 3 3 3
Антизрізи на полотно 4 4 4
Контейнер під антизріз так так так
Вічко кут огляду 120 180 180
МДФ накладки зовнішня/внутрішня ПМЛ 16/16 мм МДФ 16/16 мм МДФ 16/16 мм
Малюнок з двох сторін на вибір з двох сторін на вибір з двох сторін на вибір
Колір МДФ з двох сторін на вибір з двох сторін на вибір з двох сторін на вибір
Зашивка торця полотна - - -
Лиштва зовнішня зовнішня зовнішня
Броненакладка так так так
Бронечашка - - -
Ручка Италія Италія Италія
Кількість контурів ущільнення 2 2 2
Нижній замок «MOTTURA» 54.797 «MOTTURA» 54.797 Дверные замки CISA 57.986.48
Серцевина нижнього замка ISEO R6 ISEO R6 ISEO R6
Верхній Замок - - -
нічний замок - - -
Серцивина верхнього замка - - -
Можливість виготовлення нестандартних розмірів так так так
Можливість виготовлення фрамуги так так так