Адрес:
м. Самбір вул. Валова 11
Телефон / Viber:
Графік работи:
пон - птн: 9.00 до 17.00
суб.: 9.00 до 13.00
нед: вихідний

Заказать замер Бесплатно

Отправить заявку
Товари в корзині

WDS

WDS

Українська компанія МІРОПЛАСТ почала свою роботу у 2006 році після завершення будівництва у м. Дніпро сучасного швидкісного виробничого комплексу загальною площею 12 000 м2.

У 2012 році ми подвоїли виробничу потужність, впровадивши новітню технологію екструзії профілю та модернізувавши наш парк філь’єр. На сьогоднішній день наше виробництво є одним з найсучасніших та швидкісних у Європі.

Скористайтесь нашими продуктами та сервісами для оптимізації свого виробництва та розвитку нових проектів. Ми готові надати технічні рішення для задоволення ваших потреб.

Наш власний відділ досліджень та розробок відповідає за розробку, тестування продукції, а також здійснює підтримку виробничого процесу, забезпечуючи суворий контроль якості профілю від його проектування до запуску.

Відділ також проводить численні іспити та випробування продукції, щоб гарантувати високу якість профілю, що відповідає українським та європейським стандартам.
 

ГАРАНТОВАНА ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ

Контроль якості включає в себе тестування профілю та визначення відповідності його до специфікацій кінцевого продукту. Щоб перевірити це, ми проводимо ряд різних випробувань у нашій власній сертифікованій лабораторії.

Якість починається з сировини, тому ми вивчаємо всі партії матеріалів, починаючи з ПВХ суміші, закінчуючи захисною плівкою.

У процесі екструзії ведеться постійний контроль показників на автоматичних лініях: кожні 3 години забираються зразки профілю та ущільнювача, щоб перевірити пластифікацію профілю, глянець, геометрію профілю, міцність зварних з’єднань та інше.

Якість профілю МІРОПЛАСТ підтверджено державними органами контролю якості.

МІРОПЛАСТ – один з найбільших виробників ПВХ-профілю у Східній Європі, що розширює географію своїх продажів далеко за межі України. Наші профільні системи ПВХ дозволяють створювати функціональні та естетичні вікна та двері для дому, офісу, комерційних та виробничих приміщень, забезпечуючи безпеку та відмінну звуко- та теплоізоляцію. Асортимент нашої продукції представлений брендами:

Наші ПВХ-профілі дозволяють створювати функціональні та естетичні вікна та двері для приватних будинків, офісів, виробничих приміщень, забезпечуючи відмінну шумо- та теплоізоляцію, безпеку, та легкість в експлуатації, легко встановлювати.