Адрес:
м. Самбір вул. Валова 11
Телефон / Viber:
Графік работи:
пон - птн: 9.00 до 17.00
суб.: 9.00 до 13.00
нед: вихідний

Заказать замер Бесплатно

Отправить заявку
Товари в корзині

Стеко

Стеко
Завод Steko - це сучасне європейське підприємство, яке виробляє продукцію міжнародного стандарту якості в мінімальні терміни.
Високий рівень обслуговування, установка oкoн, бaлкoнoв, poллeт, алюмінієвих фасадів, кондиціонерів, натяжних стель і ceкціoнниx вopoт «пoд ключ», доставка в будь-яку точку України на власному автотранспорті, бездоганну якість продукції, шанобливе ставлення до клієнтів і партнерів, унікальний фірмовий стиль - все це відмінні риси компанії «Steko».

більше 400 тис. конструкцій в рік;
 

 

 
 
Продуктивність - 3000 конструкцій на добу. Стрімке зростання замовлень демонструє високу оцінку якості продукції «Steko» з боку споживачів. І ми з задоволенням нарощуємо обсяги виробництва, тому що знаємо, що таке ВІКНО!
Все що випускаються конструкції оснащені фурнітурою таких відомих світових брендів, як Roto, Siegenia і фурнітурою компанії Axor; енергозберігаючими і мультифункціональними склопакетами зі склом компанії Guardian.
 
Компанія Steko для своєчасного і безперебійного забезпечення виробництва в 2013 році обладнала цех ламінування, в якому працюють висококваліфіковані фахівці на сучасному обладнанні, що гарантує якісне обклеювання профілів найпоширеніших квітів. Власне виробництво, пріоритетність замовлень наших клієнтів, а також наявність на складі необхідних матеріалів значно скорочує для вас термін виготовлення ламінованих вікон і дверей.

У Вас є можливість замовити конструкції не тільки білого класичного кольору, але і вибрати один з представлених відтінків ламінації, вписавши вікно або двері в Ваш інтер'єр. Завжди в наявності профіль, ламінований плівкою «золотий дуб», «темний дуб», «махагон», «горіх» і «сірий». Плівку інших відтінків можна замовляти додатково. Терміни виготовлення конструкцій цих відтінків зведені до мінімуму.