Адрес:
м. Самбір вул. Валова 11
Телефон / Viber:
Графік работи:
пон - птн: 9.00 до 17.00
суб.: 9.00 до 13.00
нед: вихідний

Заказать замер Бесплатно

Отправить заявку
Товари в корзині

Кроноспан

Кроноспан

Підприємство Kronospan UA є одним з найбільших в Україні виробників листових матеріалів на підставі деревини - ламінованих і шліфованих ДСП, і постформінгу. Продукція підприємства заслужено користується високим попитом в Україні та країнах СНД. Крім того підприємство поставляє на ринок плити МДФ, шліфовані і лаковані ХДФ, глянцеві плити HDD, плити з орієнтованою длінноразмерной стружки (OSB), ламіновані підлоги, стінні декори, підвіконня, аксесуари та інші види продукції групи Kronospan.

Діяльність підприємства Kronospan UA починається з 2004 року, коли Група Kronospan приступила до будівництва заводу на території колишньої бавовняної фабрики в місті Нововолинську. За цей час була модернізована більша частина виробничих приміщень і побудовано кілька нових. На заводі встановлено високотехнологічне сучасне обладнання: чотири лінії ламінування ДСП, лінія з виробництва сирої ДСП і лінія з виробництва постформінгу. Kronospan UA завершив процес купівлі 47 га землі для розвитку виробництва. У планах підприємства збільшення обсягів виробництва та освоєння нових видів продукції для задоволення попиту на деревостружкові матеріали на ринках України та інших країн.

Kronospan Worldwide

Історія Kronospan бере відлік в 1897 році з невеликої сімейної лісопилки неподалік від Зальцбурга в горах Австрії. До шестидесятих років минулого століття, завдяки постійному впровадженню інновацій та розробці нових матеріалів, Kronospan став лідером галузі на ринках Австрії та Німеччини. Тоді до складу Компанії вже входило декілька підприємств в цих країнах. А з будівництвом в 1970 році заводу в Англії починає відлік інвестиційна діяльність Kronospan по всьому світу.

В даний час група Kronospan являє собою найбільш значний європейський суб'єкт у виробництві листових матеріалів на підставі деревини. Сьогодні до її складу входить 28 виробничих підприємств в 24 країнах. На них працюють більше 11 000 чоловік. Загальний обсяг продажів перевищує € 2,7 млрд. На рік і 56% від цієї суми припадає на Центральну Європу.