Адрес:
м. Самбір вул. Валова 11
Телефон / Viber:
Графік работи:
пон - птн: 9.00 до 17.00
суб.: 9.00 до 13.00
нед: вихідний

Заказать замер Бесплатно

Отправить заявку
Товари в корзині

Века

Века

Пластикові вікна VEKA

VEKA Ukraine – дочірня компанія німецького концерну VEKA AG, який вже понад 40 років займається розробкою і виробництвом практичних, надійних і екологічних віконних і дверних систем з пластику. Продукція фірми експортується по всьому світу, а саму компанію називають лідером ринку ПВХ профілів.

Виробництво в Україні було відкрито більше семи років тому. За ці роки VEKA Ukraine довела, що здатна випускати високоякісні профілі для металопластикових вікон відповідно до найсуворіших корпоративними стандартами якості. Оснащений за останнім словом техніки завод, кваліфікований персонал, використання висококласних матеріалів - ось основні складові нашого успіху. Пропоновані в Україні профілі для пластикових вікон мають всі необхідні ліцензії та сертифікати відповідності провідних європейських інститутів.

З наших профілів можна виготовити - стандартні і посилені віконні та дверні конструкції, а також вироби нестандартних розмірів і форм для реалізації оригінальних архітектурних проектів. Основними перевагами металопластикових вікон з наших профілів є:

  • Привабливий дизайн. Вони відрізняються витонченими лініями і можуть бути пофарбовані в будь-який колір по каталогу RAL. Вікна легко вписати в інтер'єр і екстер'єр будівлі, створивши елегантне рішення.
  • Функціональність. Профілі VEKA стійкі до впливів навколишнього середовища, мають високий рівень шумо- і теплоізоляції, тому на їх основі виходять одні з кращих пластикових вікон в Україні.
  • Практичність. Конструкції не зажадають спеціалізованого догляду або обслуговування і збережуть привабливий зовнішній вигляд протягом багатьох років.
  • Безпека. Високий ступінь захищеності гарантується використанням профілю з підвищеною міцністю і відмінною якістю збірки профілів.