Адрес:
м. Самбір вул. Валова 11
Телефон / Viber:
Графік работи:
пон - птн: 9.00 до 17.00
суб.: 9.00 до 13.00
нед: вихідний

Заказать замер Бесплатно

Отправить заявку
Товари в корзині
Показать/скрыть фильтры
Сортировать по:
  • Цена от
  • догрн.
Вид каталога:
 

Балкони з ПВХ металопластику

Балкони з ПВХ металопластику

Засклення балконів пластиковими вікнами

 
  • Площа квартири грає дуже важливу роль для жителів багатоповерхових будинків. Багато з них намагаються збільшити цей показник за рахунок території балкона. Щоб мати можливість використовувати даний простір, потрібно захистити його від зовнішніх впливів. Вирішують таке завдання за допомогою скління балконів пластиковими конструкціями.


 

Види оскління

Захисні системи подібного типу можна умовно розділити на 2 категорії:


Холодне скління передбачає застосування одиночного моно скла 4- 6 мм., які запобігають проникненню вітру і опадів всередину приміщення. Такі конструкції дуже погано утримують тепло.


Тепле скління передбачає формування своєрідного теплового бар'єру, в якості якого виступає утеплений профіль і кілька шарів стекол. Основним матеріалом для каркаса виступають металопластикові конструкції. Вони можуть експлуатуватися при значних вітрових навантаженнях і мають тривалі терміни служби.


 

Класифікація ПВХ вікон

Система скління будь-якого балкона передбачає установку віконних прорізів, що дозволяють проводити провітрювання і регулювання температурного режиму всередині закритого приміщення.Вікна ПВХ по конструкційним особливостям розділяють на декілька категорій:

1.Поворотні системи припускають відкривання стулки тільки в горизонтальному напрямку.
2. Відкидні механізми оснащені елементами, які рухаються тільки у вертикальній площині.
3.Поворотно-відкидні вікна мають властивості раніше розглянутих систем. Рух стулки можливо в двох напрямках.
4.Розсувні механізми. Вікна такого типу рухаються по спеціальних напрямних, що дозволяє встановлювати їх навіть в невеликих приміщеннях. Технологія їх відкривання може відрізнятися, дозволяючи вибрати оптимальний варіант для конкретного житла. Подібні конструкції відносять до холодного скління, що потрібно враховувати при установці їх на лоджію. 

Вивчаємо характеристики перед покупкою

Монтаж склопакетів та утеплення балконів є дуже витратним процесом. Формована при цьому система повинна зберігати свої властивості тривалий час. Щоб домогтися якісного і надійного ефекту потрібно правильно підходити до вибору пластикових конструкцій.


Фахівці Пріма-Пласт рекомендують під час покупки звертати увагу на кілька показників:

1. В першу чергу, потрібно ретельно оцінити всі купуються атрибути, починаючи фурнітурою і закінчуючи профілем. Всі вони не повинні мати ніяких видимих ​​пошкоджень (тріщини і т.д.).
2. До складу ПВХ профілю обов'язково повинні входити металеві вставки (товщина від 1,2 до 2.0 мм), що збільшують його жорсткість і міцність. Віддавати перевагу бажано матеріалами з оцинкованої сталі. Подібні атрибути прекрасно переносять механічні навантаження і дуже складно піддаються впливу корозії.
3. Виконуючи тепле засклення балконів пластиковими вікнами, бажано віддавати перевагу 3-х камерним стеклопакетам. Зверніть увагу, що оптимальною товщиною скла є значення в 4 мм.
4. Фурнітура забезпечує весь функціонал цієї системи, тому не слід економити на таких елементах. Фахівці рекомендують купувати якісні механізми відомих виробників.
5. Ціна на установку металопластикових вікон залежить від декількох факторів, таких як розміри балкона, кількість зєднувачів і чи потребує система додаткового оснащення. 
 

Позитивні і негативні сторони

ПВХ застосовується в якості основи для отримання віконного профілю вже дуже давно. Серед фахівців і споживачів існує багато різних думок з приводу цього матеріалу.


Щоб зрозуміти, чим же так приваблює ПВХ скління, слід оцінити переваги цього матеріалу:

1.Стійкість. Пластик прекрасно витримує перепади температур, зберігаючи основні властивості тривалий час. Каркаси з цього продукту можуть переносити значні механічні навантаження. Це властивість використовують для того, щоб організувати невеликий винос каркаса за межі основної опори.
2. Простота монтажу. Скління лоджій не вимагає особливих знань і може виконуватися своїми руками.
3. Пластичність. Полімери прекрасно обробляються, що дозволяє отримувати складні форми каркасів (арки і т.д.). Зробити це з металом або деревом практично неможливо.
4. Герметичність. Вироби на основі пластика прекрасно утримують не тільки температуру, але володіють якісними звукоізоляційними характеристиками.

До недоліків ПВХ скління можна віднести кілька вагомих характеристик:

1. Полімери є пожежонебезпечними, так як речовина чудово підтримує горіння з виділенням токсичних речовин.
2. При відсутності вентиляції вікна потіють зсередини. Накопичений таким чином конденсат може бути причиною виникнення цвілі і збільшення вологості. Це згубно впливає на здоров'я людини. Проблему можна виключити, встановивши додаткову вентиляцію притоку або постійним провітрюванням кімнати вручну.
3. Якщо каркас встановити неправильно, це призведе до швидкого його зносу і необхідності заміни конструктивних елементів.
4. Профіль, виконаний з неякісного пластика, може виділяти в повітря алергічні збудники або токсичні речовини, які будуть накопичуватися в організмі і порушувати його роботу.

Виробляємо засклення самостійно

Технологія монтажу пластикових систем на балкон складається з декількох послідовних етапів:

Підготовка простору. Ця процедура передбачає видалення всіх старих конструктивних елементів, присутніх в даному приміщенні. Потім проводиться формування каркаса під віконні рами. Якщо раніше тут був змонтовані перила, то ці металоконструкції можуть служити за основу майбутньої опори і їх не слід демонтувати.


Після цього зміцнюється балконний козирок за допомогою спеціальної покрівельної сталі, яка також повинна бути захищена полімерним шаром. Кріплять матеріал до основи анкерними болтами або дюбелями. Потім монтується ПВХ-профіль тими ж анкерними болтами. При виконанні цього процесу бажано контролювати рівень, щоб розташувати каркас рівно.


На даному етапі виробляють установку рами. Вирівнюють її в одній площині з парапетом (ні в якому разі не з зовнішнього боку). Потім кріпиться злив знизу каркаса і перевіряється, наскільки рівно виставлена вся конструкція.


Фіксація рами виконується за допомогою монтажної піни. Коли всі отвори забиті, навішуються стулки і встановлюються всі склопакети.

Зверніть увагу, що домогтися максимального утеплення установкою тільки пластикового вікна практично неможливо. Для цього потрібно обробити всі поверхні за допомогою утеплювачів і декоративних панелей.


Проведення такого ремонту вимагає дотримання рекомендацій виробника. Якщо балконні рами мають великі габарити, то монтаж їх бажано довіряти фахівцям фірми Пріма-Пласт.


 

 


 

Виробництвом пластикового профілю сьогодні займається дуже багато фірм. Серед них можна виділити фірму Veka, яка залишається однією з найбільш якісних на ринку.


 


Встановлюючи подібні системи, віддавайте перевагу перевіреним виробникам складових елементів, і надійним фірмам установників. Пластикове скління - це унікальна можливість перетворити холодне приміщення в затишну кімнату.