Адрес:
м. Самбір вул. Валова 11
Телефон / Viber:
Графік работи:
пон - птн: 9.00 до 17.00
суб.: 9.00 до 13.00
нед: вихідний

Заказать замер Бесплатно

Отправить заявку
Товари в корзині
Показать/скрыть фильтры
Сортировать по:
  • Цена от
  • догрн.
Вид каталога:
 

Балкони Тераси Лоджії

Балкони Тераси Лоджії

Різновидності лоджій і балконів, які Ви можете замовити у Пріма-Пласт 

 

Балкони за радянських часів використовували лише для зберігання речей або для того, щоб дізнатися погоду на вулиці. У сучасному світі все змінюється. І балкон, і лоджія входять в наше життя як повноцінне приміщення, на яке можна покласти певні функції. Крім того, балкони надають всьому будинку закінчений вигляд. За допомогою певним чином побудованих балконів можна надати будові незвичайний вид, ніж часто користуються архітектори.

 

Лоджія і балкон: різниця

Спочатку потрібно визначити, які відмінності у даних приміщень. Люди часто плутають, вважаючи, що якщо балкон засклити, то він перетворюється в лоджію. Це не так. Що ж таке балкон і як відрізнити його від лоджії?


Балкон - це виносна конструкція. Назва походить від слова балка, і спочатку він представляв виступ перед вікном. Надалі отримав огорожу і збільшення в об'ємі. Зараз являє бетонну плиту, яка виступає за межі фасаду будинку. Має огорожу по периметру - парапет. За ГОСТом балкон не може бути ширше 1,5 метрів. Його часто називають еркером.


У лоджії, за своїм визначенням, бічними огорожами є стіни будинку, і лише одна сторона виходить на вулицю. Вона набагато надійніше балкона в зв'язку з обґрунтованістю своєї конструкції. Їй не страшні ні сніг, ні дощ.


Згідно із законом лоджія і балкон входили в загальну площу квартири.
 

Види

В уявленні багатьох балкон - це прямокутна коробка, але дане поняття набагато ширше. Воно вміщує безліч видів. Розглянемо їх по порядку.

Еркери мають різну конструкцію.

  • На консольної залізобетонній плиті. Таке облаштування дуже популярно в старих будівлях. Плита заводиться в стіну будівлі на відстань близько півметра і закріплюється. Зазвичай таку конструкцію використовують в будинках з цегли. А ось для ПІНОБЛОЧНИХ стін таке кріплення не підійде, так як конструкція досить важка.
  • На консольних балках. Тут плита підстави тримається на балках, виготовлених з бетону або металу. Ще в Середні віки за допомогою консолей кріпили балкони замків.
  • На зовнішніх опорах. Тут використовують колони або кронштейни, а також те й інше разом. На них спирається плита підстави. Кріплення на опори підходить тільки для балконів, розташованих не вище другого поверху. Обов'язково необхідно облаштувати фундамент. Є мінус в застосування колон в якості опор, так як в процесі експлуатації вони можуть осідати нерівно, тим самим викликати викривлення конструкції.

Лоджії також мають ряд різновидів.

  1. Вбудовані. По суті, це продовження кімнати, відгороджене балконних блоком.
  2. Виносні. Це дві стіни, прибудовані перпендикулярно фасаду будинку. Плити підстави спираються на консольні балки, закладені в стіні будівлі.
  3. Лоджія-балкон. Це перехідна конструкція, де половина будівлі знаходиться всередині будинку, а частина винесена за його межі. У такий лоджії є плюс. Він полягає в тому, що немає великого затемнення кімнати. Світло безперешкодно проникає в квартиру.

Балкони і лоджії бувають теплі і холодні.

Спочатку вони проектуються як неопалювані холодні приміщення, часто в бюджетному житло за проектом навіть без скління. Але ситуацію легко виправити. Для цього їх застекляют за допомогою пластикових вікон, утеплюють спіненим поліетиленом або мінеральною ватою, проводять опалення, або укладають теплі підлоги, виробляють внутрішню обробку. На виході вийде додаткова опалювальна кімната.


 

Розрізняють типи скління.

Дерев'яні рами. Екологічні, дозволяють приміщенню «дихати». Сучасні дерев'яні склопакети практичні, герметичні, але вимагають спеціального догляду.


 

Металоластикові конструкції. Найпопулярніші на сьогоднішній день. Вони відмінно справляються з функцією термоізоляції і шумоізоляції, практичні, довговічні. Але зовсім не забезпечують притоку свіжого повітря, якщо повністю закриті. Для старих балконів занадто важкі.


Алюмінієві конструкції, легкі довговічні. Дуже добре підходять для скління балконів і лоджій, але погано тримають тепло, і теплого приміщення з ними не вийде.


Безрамне скління - сучасна технологія, яка не має рам. Еркер закривається суцільний скляною поверхнею. Таке скління відмінно пропускає велику кількість світла, не загороджуючи його. Але істотний недолік - неможливість установки москітної сітки.


Зараз дуже популярно скління балкона панорамними конструкціями. Для цього прибирають всякі огорожі і виробляють скління зі стелі до підлоги. Балкон відразу набуває шикарний вигляд, пропускає максимум світла, не затінюючи приміщення, до якого примикає. Але на такому еркері повинен бути абсолютний порядок і повішені темні штори, щоб при необхідності можна було закрити приміщення від сторонніх очей.